ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження форм висновків експертиз у сфері охорони праці та системи їх нумерації»

Проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження форм висновків експертиз у сфері охорони праці та системи їх нумерації» розроблений Державною службою України з питань праці відповідно до статті 21 Закону України «Про охорону праці» та на виконання пункту 3 Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1107.

Проект наказу підготовлено з метою створення форм експертних висновків у сфері охорони праці, що встановлюють єдині підходи до їх оформлення, критерії визначення об’єкту експертизи, її змісту та результатів.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу слід надсилати на адресу:

Державна служба України з питань праці, 01601, м. Київ, вул. Десятинна, 14; e-mail: dsp@dsp.gov.ua.

Проект наказу оприлюднений шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Держпраці в мережі Інтернет www.dsp.gov.ua. (розділ «Діяльність» → підрозділ «Регуляторна діяльність»).

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у місячний термін у письмовому або електронному вигляді.

Проект наказу

Пояснювальна записка

Форма 1

Форма 2

Форма 3

Система нумерації висновків експертизи

Translate »