Популяризація промислового альпінізму серед молоді Харківщини

В рамках підтримки та популяризації промислового альпінізму серед молоді, на скеледромі «Вертикаль» відбулася відкрита професійна Першість України верхолазів-висотників «Харківська Вертикаль».

Захід було організовано учбовим центром «UTC ALPINDUSTRY», ПрАТ «Альпсервис» за підтримки Головного управління Держпраці у Харківській області та за сприяння Харківської обласної державної адміністрації і виконавчого комітету Харківської міської ради.

Метою заходу стала перевірка та підвищення рівня технічної підготовки робітників підприємств, які виконують висотно-верхолазні роботи, слухачів учбових центрів за спеціальністю «верхолаз», робітників спецслужб та спортсменів гірських видів спорту.

З привітальними словами до учасників заходу звернулись: заступник начальника управління – начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Головного управління Держпраці у Харківській області Костянтин Цвірко, заступник начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Головного управління Держпраці у Харківській області Віктор Шепелєв, заступник начальника відділу трудових ресурсів Управління праці Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації Станіслав Пироженко та президент Федерації альпінізму та скелелазіння Харківської області, майстер спорту міжнародного класу – Геннадій Копейка.

В програмі змагань виконувалось транспортування, позиціонування та інші маневри з використанням методів промислового альпінізму, також були  проведені тренувальні заходи з евакуації постраждалого при виконанні робіт на висоті.

Було звернено увагу на вимоги, методи і технології виконання верхолазних робіт та евакуації постраждалих з висотних об’єктів і застосовуваного для цих цілей спорядження робіт.

Також, в рамках щорічного заходу Першості України верхолазів-висотників «Харківська Вертикаль» відбувся семінар з надання першої долікарської допомоги.

Перемогу в командних змаганнях одержали:

І місце – Дмитро Дем`яненко, Сергій Зюзюков, Олександр Федецов (команда Київ-Луганськ-Сімферополь);

ІІ місце – Денис Давиденко, Денис Козирьков, Костянтин Плотніков (команда Харків-Київ);

ІІІ місце – Ольга Гуз, Юрій Міщенко, Павло Куліков (Харків-Одеса).

В особистих змаганнях перемогли:

І місце – Костянтин Плотніков (Київ);

ІІ місце – Назар Гордзій (Тернопіль);

ІІІ місце – Павло Куліков (Харків).

Translate »