gov.ua Державні сайти України
Пошук

Полтавщина: про організацію охорони праці під час навчального процесу

04 грудня 2019

Департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради ініціював проведення зустрічі фахівців Управління Держпраці у Полтавській області з керівниками закладів освіти міста.

На дотримання вимог з охорони праці в закладах освіти педагогів налаштовував головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Олександр Сокур.

На зустрічі не лише проаналізували стан травматизму у соціально-культурній сфері, а й зауважили на запобіганні виникненню нещасних випадків в закладах освіти під час опалювального сезону та на проведенні навчання й інструктажів з питань охорони праці. Наголосили на тому переліку нормативно-правових актів з питань охорони праці, якими повинні керуватися заклади освіти.

Олександр Сокур акцентував на тому, що особливу увагу під час опалювального періоду необхідно звертати на експлуатацію теплових пунктів, в яких проведено реконструкцію з метою заміни газовикористовуючого обладнання на твердопаливні котли чи додаткового встановлення їх в тому ж приміщенні.  Нагадав, що при використанні в закладах освіти нагрівальних електричних приладів зростає ймовірність виникнення пожеж та аварій.

На семінар-нараді зосередили увагу присутніх на здійсненні превентивних заходів, на профілактиці виникнення нещасних випадків на виробництві та на покращенні умов праці в закладах освіти.  Надав управлінець і кілька порад стосовно організації роботи з охорони праці, порекомендувавши на що саме необхідно звернути особливу увагу.