Полтавщина: онлайн-засідання Державної та Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Начальник Управління Держпраці у Полтавській області Сергій Щербак взяв участь у спільному онлайн-засіданні Державної та Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, що відбулося під головуванням Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.

Також у заході взяли участь т.в.о голови облдержадміністрації Роман Товстий та інші посадові особи.

Під час обговорення Роман Товстий акцентував увагу присутніх на дотриманні вимог безпеки під час проведення весняно-польових робіт суб’єктами господарювання агропромислового комплексу області. Співдоповідачем з цього питання був Сергій Щербак.

Начальник Управління Держпраці у Полтавській області окреслив ті проблемні питання у галузі сільського господарства, на які необхідно звернути увагу керівникам сільськогосподарських підприємств. А саме: технічний стан тракторів і сільськогосподарських машин; дотримання вимог технологічних процесів; проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці працівникам господарств; дотримання виробничої і технологічної дисципліни та проведення медичних оглядів.

Крім того, Сергій Щербак наголосив на тому, що прагнення безпечного проведення робіт на полях регіону і не допущення травмування працівників – це спільна мета керівників сільськогосподарських підприємств та уповноважених осіб Управління, які систематично надають консультативну допомогу суб’єктам господарювання агропромислового комплексу нашої області.

Translate »