Перевірка ПАТ «Сумське НВО»: контрольний захід охоплює питання безпеки експлуатації об’єктів та дотримання підприємством спеціальних вимог гірничого нагляду

Фахівці Управління Держпраці у Сумській області розпочали планову перевірку ПАТ «Сумське НВО» щодо додержання нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. Контрольний захід проводитиметься з 1 по 14 серпня 2017 року.

Проведення перевірки ПАТ «Сумське НВО» погоджено Міністерством економічного розвитку України та Державною службою України з питань праці. Контрольний захід включено до Плану проведення планових перевірок суб’єктів господарювання (виробничих об’єктів) Управлінням Держпраці у Сумській області на 2017 рік.

Перевірку очолює заступник директора департаменту – начальник відділу нагляду в металургії, машинобудуванні та енергетиці департаменту нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Державної служби України з питань праці.

Комісія перевірить відповідність фактичного стану виробництва суб’єкта господарювання вимогам нормативно-правових актів з охорони праці.

Контрольний захід Держпраці охоплює як загальні питання охорони праці, так і питання безпеки експлуатації об’єктів, устаткування, машин та механізмів, дотримання підприємством спеціальних вимог гірничого нагляду (використання та охорона надр, а саме артезіанських свердловин).

Translate »