Онлайн роз’яснення про безпеку опалювального сезону та правильне оформлення працівників отримало понад 200 посадових осіб Рівненщини

Відбувся черговий онлайн із циклу інформаційно-просвітницьких вебінарів Управління Держпраці у Рівненській області. Цього разу консультативна зустріч була присвячена темі опалювального сезону, яка охопила як питання охорони праці, так і трудового законодавства. Застосування інтернет-технологій дало можливість у зручний спосіб донести роз’яснення до понад 200 посадових осіб з усіх районів області. Практика систематичного проведення вже 7 вебінарів довела ефективність такого механізму комунікації у превентивній роботі.

Спікерами вебінару стали начальник відділу нагляду у промисловості Управління Іван Онищук, який роз’яснив вимоги безпеки під час експлуатації котлів та тепломеханічного обладнання, та заступник начальника відділу з питань здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятості та інших нормативно-правових актів   Маргарита Захарчук, яка розповіла про оформлення працівників на період опалювального сезону, мінімальні гарантії працівникам-сезонникам, ризики нелегальної праці, відповідальність роботодавців за порушення трудового законодавства.

Вебінар відбувся на базі навчально-тренінгового центру Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки. Цей спільний проект Управління і бібліотеки містить цикл онлайн консультацій Управління Держпраці у Рівненській області для представників органів  влади,  ОТГ, громадських організацій та всіх, хто хоче знати свої трудові права і грамотно їх реалізовувати.

Translate »