ОГОЛОШЕННЯ!

Державна служба України з питань праці звертається до всіх навчальних центрів, що надають послуги з проведення навчання з питань охорони праці відповідно до пункту 5.2 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26 січня 2005 року № 15, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2005 року за № 231/10511.

Просимо листи-заявки про проведення перевірки знань з питань охорони праці надсилати до головних управлінь (управлінь) Держпраці в областях.

У листі-заявці потрібно зазначити: прізвище, ім’я, по батькові, посаду, місце роботи (назва підприємства, його чисельність та КВЕД основного виду діяльності) осіб, які пройшли навчання.

Додаток:

  1. Типове положення про навчання і перевірку знань з питань охорони праці.
  2. Перелік рекомендаційних питань для перевірки знань з питань охорони праці для суб’єктів господарювання, які проводять навчання з питань охорони праці відповідно до пункту 5.2 Типового положення (Завантажити).

Оголошення

«Державна служба України з питань праці оголошує конкурс на заміщення вакантних посад директорів ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці», місцезнаходження: м. Вінниця; ДП «Волинський експертно-технічний центр Держпраці», місцезнаходження: м. Луцьк; ДП «Житомирський експертно-технічний центр Держпраці», місцезнаходження: м. Житомир; ДП «Західний експертно-технічний центр Держпраці», місцезнаходження: м. Львів; ДП «Закарпатський експертно-технічний центр Держпраці», місцезнаходження: м. Ужгород; ДП «Карпатський експертно-технічний центр Держпраці», місцезнаходження: м. Івано-Франківськ; ДП «Київський експертно-технічний центр Держпраці», місцезнаходження: м. Київ; ДП «Кіровоградський експертно-технічний центр Держпраці», місцезнаходження: м. Кіровоград; ДП «Криворізький експертно-технічний центр Держпраці», місцезнаходження: м. Кривий Ріг Дніпропетровської області; ДП «Миколаївський експертно-технічний центр Держпраці», місцезнаходження: м. Миколаїв; ДП «Подільський експертно-технічний центр Держпраці», місцезнаходження: м. Хмельницький; ДП «Придніпровський експертно-технічний центр Держпраці», місцезнаходження: м. Дніпропетровськ; ДП «Рівненський експертно-технічний центр Держпраці», місцезнаходження: м. Рівне; ДП «Сумський експертно-технічний центр Держпраці», місцезнаходження: м. Суми; ДП «Східний експертно-технічний центр Держпраці», місцезнаходження: м. Харків; ДП «Тернопільський експертно-технічний центр Держпраці», місцезнаходження: м. Тернопіль; ДП «Чернівецький експертно-технічний центр Держпраці» місцезнаходження: м. Чернівці; ДП «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці», місцезнаходження: м. Чернігів; ДП «Чорноморський експертно-технічний центр Держпраці», місцезнаходження: м. Одеса; ДП «Центр сертифікації і контролю якості будівництва об’єктів нафтогазового комплексу Держпраці», місцезнаходження: м. Дніпропетровськ. Основною метою діяльності зазначених підприємств є забезпечення науково-технічної підтримки державного нагляду у сфері охорони праці, гігієни праці, промислової безпеки та дотримання законодавства про працю, а також проведення експертної оцінки стану безпеки промислового виробництва, технологій та об’єктів підвищеної безпеки.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів після публікації оголошення за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10 або
вул. Десятинна, 14, телефон для довідок (044) 289-03-32.

Для участі в конкурсному відборі претендент особисто подає разом із заявою належним чином завірені копію документа, що посвідчує особу, витяг з трудової книжки, копію документа про вищу освіту за відповідною спеціальністю; заповнений аркуш обліку кадрів; інформацію про досвід успішної роботи з управління підприємством; довідку про стан здоров’я; довідку про відсутність в особи судимості.

Конкурсний відбір відбудеться 05 серпня 2015 року за адресою:
м. Київ, вул. Десятинна, 14. Результати конкурсного відбору буде оголошено
07 серпня 2015 року.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра за відповідним напрямком; досвід роботи за фахом не менше 5 років, на керівних посадах 3 роки.»

 

 

 

Translate »