Оголошення результатів конкурсного відбору на посаду керівників експертно-технічних-центрів

Communication concept isolated on white

7 серпня Державна служба України з питань праці оголосить результати

конкурсу на заміщення вакантних посад директорів експертно-технічних центрів Держпраці.

5 серпня конкурсна комісія у складі заступника Голови Держпраці та фахівців за напрямками заслухала кандидатів на посади керівників державних підприємств загальною кількістю 52 особи, з яких на одне місце в середньому припадає від 2 до 6 кандидатів. Після заслуховування кандидатів, шляхом голосування визначаються переможці, пропоціїї якого визнані комісією найкращими.

Основні вимоги для участі в конкурсі: громадянство України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра за відповідним напрямком, досвід роботи за фахом не менше 5 років, на керівних посадах – 3 роки.

Конкурсна комісія проводить відбір відповідно до Постанови Кабінету Міністрів №777 від 3 вересня 2008 року «Про проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки».

Оголошення результатів конкурсного відбору відбудеться у п’ятницю 7 серпня о 11:00 за адресою:

м. Київ, вул. Десятинна, 14, телефон для акредитації ЗМІ: 096 70 88 123

Довідка:

Основною метою діяльності експертно-технічних центрів Держпраці є забезпечення науково-технічної підтримки державного нагляду у сфері охорони праці, гігієни праці, промислової безпеки та дотримання законодавства про працю, а також проведення експертної оцінки стану безпеки промислового виробництва, технологій та об’єктів підвищеної безпеки.

Translate »