Одещина: під час позапланової перевірки ОСББ «УЮТ» виявлено ряд порушень з охорони праці

Нещодавно фахівцями Головного управління Держпраці в Одеській області було проведено позапланову перевірку ОСББ «УЮТ».

За результатами планової перевірки були виявлені наступні порушення:

  • не отримано дозвіл Головного управління Держпраці в Одеській області на експлуатацію ряду ліфтів.
  • Закінчився термінслужби 12 ліфтів.
  • Після експертного обстеження не проведено позачергового технічного огляду силами уповноваженої організації. Пункт виконаний частково: на двох ліфтах було проведено модернізацію та позачерговий технічний огляд з продовженням строку експлуатації до 2027 року за умови усунення порушень, виявлених під час проведення позачергового технічного огляду, проте порушення не усунуто.
  • Ліфти не обладнані двостороннім зв’язком з диспетчерським пунктом. У машинних приміщеннях ліфтів немає електрозахисних засобів.
  • Представникам Головного управління не було надано: протокол перевірки опору заземлення мереж ліфтів (ДСТУ 36.1-001-97); протокол перевірки стану ізоляції електрообладнання і електричних мереж ліфтів; протокол вимірювання повного опору петлі “фаза-нуль” мереж ліфтів (ДСТУ 36.1-001-97); Порушено п.9.1.1. НПАОП 0.00-1.02-08 тощо.

За результатами перевірки подано позов до Одеського окружного адміністративного суду про негайне зупинення робіт з експлуатації ліфтів, які знаходяться за адресою: м. Одеса, вул. Академіка Сахарова, 28.

Translate »