gov.ua Державні сайти України
Пошук

Об’єднання «Роботодавці Рівненщини» та Управління Держпраці підписали Меморандум про співпрацю

10 травня 2019

Стратегічний документ у взаємодії роботодавців та територіального органу Держпраці підписали начальник Управління Держпраці у Рівненській області Юрій Наконечний та голова Рівненського обласного об`єднання організацій роботодавців “Роботодавці Рівненщини” Михайло Кривко.

Знаково, що підписання відбулося у рамках Круглого столу «Безпечне та здорове майбутнє праці», приуроченого до Міжнародного дня охорони праці. Тож наміри підписантів підтримали учасники заходу, які представляють партнерство влади, профспілок, роботодавців, Фонду страхування, науки та освіти. Зокрема, переконання в подальшій ефективності Меморандуму висловили: заступник голови облдержадміністрації Ігор Тимошенко, перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк,  Голова Федерації профспілок Рівненської області Микола Шершун, в.о. начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Рівненській області Лілія Кравець, доктор технічних наук, завідувач кафедри НУВГП Віктор Филипчук.

Документ спрямований на формування системних партнерських підходів у реалізації принципів гідної праці, створення належних безпечних умов праці, формування конкурентоздатного ринку зайнятості та економічного зміцнення Рівненської області.

Начальник Управління Держпраці Юрій Наконечний наголосив: «Важливим є розуміння роботодавцями їх відповідальності у забезпеченні гідних умов праці на кожному робочому місці. Причому, принципову роль відіграє легальність ринку зайнятості і, відповідно, гарантія безпечних умов, належної оплати, стажу та інших невід’ємних складових трудового права.

Голова об’єднання роботодавців Михайло Кривко, в свою чергу,  зазначив: «Роботодавці Рівненщини усвідомлюють відповідальність за кожного працівника. Це особливо важливо в умовах масової  трудової міграції українців, серед яких як досвідчені фахівці, так і молодь. Тому пріоритетом для кожного суб’єкта господарювання має бути конкурентна привабливість роботи на підприємствах Рівненщини, яка можлива лише за умови безпечного цивілізованого виробництва та достойної заробітної плати».

Підписанти Меморандуму обговорили шляхи впровадження підприємствами Рівненщини ризикоорієнтованої Концепції системи управління охороною праці та узгодили комплекс спільних заходів.