gov.ua Державні сайти України
Пошук

На виконання припису управління Держпраці у Миколаївській області працівникам ДП «Миколаївський бронетанковий завод» виплачено заборгованість із заробітної плати суму понад 2,4 мільйона гривень

11 вересня 2018

За результати інспекційного відвідування у липні 2018 року ДП «Миколаївський бронетанковий завод» інспекторами праці управління Держпраці у Миколаївській області виявлено наявність заборгованості по заробітній платі за травень 2018 року перед 353 працівниками  та заробітної плати за червень 2018 року перед 344 особами  на загальну суму понад 2,4 мільйона гривень.

За результатами контрольного заходу щодо  ДП «Миколаївський бронетанковий завод»   винесено постанову про накладення штрафних санкцій, директору підприємства внесено припис, яким зобов’язано забезпечити погашення заборгованості з виплати заробітної плати та дотримання термінів її виплати.

Під час проведення інспекційного відвідування у вересні 2018 року встановлено, що підприємством виконано  вимоги припису управління Держпраці у Миколаївській області.

У серпні 2018 року працівникам підприємства виплачена заборгованість із заробітної плати за травень, червень поточного року.