На «Тернопільському молокозаводі» обговорили питання промислової безпеки

11У ПрАТ «Тернопільський молокозавод» відбулася зустріч співзасновника підприємства Віталія Ковальчука з в.о. начальника Управління Держпраці у Тернопільській області Наталією Рус та директором ДП «Тернопільський експертно-технічний центр Держпраці» Андрієм Смоляровим. Так, фахівці Управління Держпраці в області та експертно-технічного центру ознайомилися з особливостями роботи підприємства, станом охорони праці та промислової безпеки, забезпечення працівників спецодягом та засобами індивідуального захисту.

На зустрічі з трудовим колективом та інженерно-технічними працівниками підприємства обговорили  питання  безпечного виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, неухильного дотримання вимог охорони праці  та промислової безпеки, профілактики виробничого травматизму, поліпшення  організації перевірок.

В.о. начальника Управління Держпраці в області Наталія Рус наголосила на важливості співпраці підприємства з Управлінням та запевнила, що зі сторони Держпраці постійно надаватиметься кваліфікована методична допомога працівникам підприємства щодо його безпечної якісної  роботи задля поліпшення  запитів  споживачів області й України.

Інформаційно. Приватне акціонерне товариство «Тернопільський молокозавод» – одне із найпотужніших сучасних молочних підприємств України. Основний напрямок переробки молока на цьому підприємстві  – виробництво широкого асортименту класичної молочної продукції (молоко, кефіри, сметана, йогурти, масло та сири) коротких термінів зберігання з максимальним збереженням природних цінних якостей молока. Визначальною стратегією діяльності підприємства та головною конкурентною відмінністю є виготовлення лише натуральних молочних продуктів без застосування немолочних домішок, консервантів та стабілізаторів.

Translate »