На Тернопільщині триває інформаційно-роз’яснювальна кампанія з метою попередження порушень трудового законодавства

З метою попередження порушень законодавства про працю інспектори праці Управління Держпраці у Тернопільській області проводять постійні відвідування суб’єктів господарської діяльності області, під час яких роботодавців та найманих працівників інформують про найбільш ефективні способи дотримання трудового законодавства, надають методичні та практичні рекомендації щодо інструментів, які використовуються для забезпечення гідної праці.

Інформаційно-роз’яснювальна робота інспекторів праці спонукає роботодавців поглянути під іншим кутом зору на стиль ведення свого бізнесу та згадати про соціальну відповідальність перед своїми працівниками.

У рамках постійної інформаційно-роз’яснювальної кампанії інспектори праці Оксана Григорчук та Роман Бица розповіли про переваги легального працевлаштування і роздали інформаційні пам’ятки роботодавцям і працівникам одного із ринків м. Тернополя.

Роботодавцям розповіли про порядок належного оформлення трудових відносин із найманими працівниками, необхідність дотримання строків виплати заробітної плати відповідно до вимог чинного законодавства та додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, а також про відповідальність за вчинення таких порушень. Надано практичні рекомендації щодо недопущення порушень законодавства з питань праці.

Translate »