gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Сумщині визначено переможців конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

16 березня 2018

Понад 600 малюнків юних аматорів Сумщини надійшло до Управління Держпраці у Сумській області для участі у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Незважаючи на складність вибору кращих серед значної кількості конкурсних робіт, неупереджене журі шляхом відкритого голосування визначило переможців регіонального етапу конкурсу.

У роботі журі взяли участь:  начальник Управління Держпраці у Сумській області Юрій Семеног; заступник директора ДП «Сумський експертно-технічний центр Держпраці» Вячеслав Назаренко; голова Сумської обласної ради професійних спілок Тетяна Євдокимова, заступник голови Олександр Ткаченко; генеральний директор Сумської обласної організації роботодавців «Сумський регіон» Володимир Кононенко; радник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Сумській області Віра Лаврик, начальник відділу з профілактики страхових випадків Владислав Єрмоленко; начальник управління з питань праці виконавчого комітету Сумської міської ради Анатолій Занченко; методист Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю Віктор Окунь.

У своїх малюнках діти відобразили зацікавленість до питань збереження життя та здоров’я працівників та розуміння важливості безпечної праці.

Переможці регіонального туру конкурсу візьмуть участь у фіналі Всеукраїнського конкурсу, який відбудеться у м. Київ у квітні 2018 року.

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», запроваджено ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці.