На Сумщині потурбувались про безпеку експлуатації котелень у навчальних закладах

IMG_0007Фахівці Управління Державної служби України з питань праці в Сумській області провели нараду з представниками Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та керівниками навчальних закладів.

 Перед початком нового навчального року спеціалісти Держпраці у Сумській області провели превентивні заходи задля безпечної експлуатації котелень у навчальних закладах. Під час наради обговорили питання дотримання вимог безпеки у використанні балонів зрідженого вуглеводневого газу в місцях масового скупчення людей та належної підготовки матеріально-технічної бази до опалювального сезону 2015-2016 рр.

Також у ході заходу акцентували увагу на здійсненні функцій управління охороною праці обласною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування, у тому числі аналізі наглядової діяльності управління Держпраці у Сумській області.

Державні інспектори з охорони праці вкотре звернули особливу увагу присутніх на питаннях виведення котелень з підвалах приміщень, професійному доборі операторів котелень, технічному стані обладнання та наявності експлуатаційної документації об’єктів підвищеної небезпеки.

 

 

 

Translate »