gov.ua Державні сайти України
Пошук

На стратегічному підприємстві Київщини обговорено заходи безпечної експлуатації котелень на твердому паливі

13 липня 2015

  бровари10 липня з ініціативи Управління Держпраці у Київській області проведено нараду у КП «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ» щодо дотримання вимог безпеки під час експлуатації котелень на твердому паливі.

Під час наради обговорили особливості роботи котелень на твердому паливі, розглянули питання роботи автоматики безпеки котлів та заходи безпечної експлуатації котелень та котельного обладнання.

Також наголосили на необхідності суворого дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуатації котлів, проведення протиаварійних тренувань з персоналом котелень, навчання, перевірки знань та інструктажів.

 Довідка

 Підприємство «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ» надає послуги з центрального опалення та подачі підігрітої води для 72 тис. мешканців – населення, майже 400 – м бюджетним та госпрозрахунковим організаціям.

Теплове господарство складається з 26-ти котелень (в тому числі 7 дахових) і 36 центральних теплових пунктів. Центральна розподільча система включає мережу магістральних трубопроводів загальною протяжністю понад 79,3 км у двотрубному вимірі. Загальна приєднана потужність становить 275 Гкал/год.