На семінарах для представників навчальних закладів Запорізької області було роз’яснено вимоги «Правил безпеки систем газопостачання»

З метою запобігання виникнення  аварій, пов’язаних з використанням газу в побуті у м. Запоріжжя та Запорізької області посадовими особами Головного управління Держпраці у Запорізькій області проведено серію семінар-нарад, разом з фахівцями навчальних закладів, а саме: Запорізького державного медичного університету, Запорізького національного університету, Запорізького будівельного коледжу та інших, які експлуатують в гуртожитках цих навчальних закладів газові прилади.

На семінарах посадовими особами Головного управління було інформовано присутніх про статистику аварій, пов’язаних з використанням газу у побуті в Запорізькій області у 2018 році, висвітлено заходи щодо запобігання  виникнення аварій, пов’язаних з використанням газу у побуті та роз’яснено вимоги «Правил безпеки систем газопостачання», затверджених наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 15.05.2015р. №285, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 08.06.2015р. №674/27119.

Представники навчальних закладів на задані питання отримували кваліфіковані відповіді.

Translate »