На Рівненщині обговорено стан охорони праці на підприємствах лісової галузі

Про стан охорони праці на підприємствах лісової галузі Рівненської області йшлося на спеціалізованій нараді, яка відбулася в обласному управлінні лісового та мисливського господарства за участі інженерів з охорони праці держлісгоспів, начальника відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці в області Володимира Ситника та начальника відділу інспекційної діяльності та розслідування нещасних випадків Управління Держпраці в області Оксани Тимкіної.

“З початку року в лісовому господарстві області зафіксовано 5 нещасних випадків, у 4 з яких не можливо було вплинути на стан охорони праці, – наголосив Володимир Ситник, – в одному випадку відбулося організаційне порушення технологічного процесу”.

Він також повідомив, що з початку року в області відбулося 7 перевірок в лісовій галузі, зокрема перевірявся стан охорони праці в ДП «Остківський лісгосп» та ДП «Рокитнівський лісгосп». Фахівці Держпраці в області відзначили високий рівень реалізації заходів з охорони праці в ДП «Костопільський лісгосп» та ДП «Сарненський лісгосп».

Про зміни в розслідуванні та обліку нещасних випадків, які набули чинності з 01.07.19р., розповіла учасникам наради начальник відділу інспекційної діяльності та розслідування нещасних випадків Управління Держпраці в області Оксана Тимкіна.

Заступник начальника відділу охорони та захисту лісу Рівненського ОУЛМГ  Володимир Касянчук проаналізував стан виробничого травматизму на підвідомчих підприємства лісового господарства області.

Питання охорони праці – на постійному контролі в керівництва Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства. У лісогосподарських підприємствах здійснюються заходи щодо запобігання виробничому травматизму, покращенню стану охорони праці, культури виробництва.

Translate »