gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Полтавщині відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій в області

10 січня 2020

Начальник Управління Держпраці у Полтавській області взяв участь у засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області.

Хід ідентифікації та паспортизації потенційно небезпечних об’єктів і об’єктів підвищеної небезпеки на території області, стан пожежної безпеки у будівлях підвищеної поверховості в містах Полтава, Кременчук та Горішні Плавні розглянули на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної і надзвичайних ситуацій.

Начальник Управління Держпраці у Полтавській області Сергій Щербак поінформував членів комісії про те, що протягом 2019 року в Управління надійшло 479 повідомлень про результати ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки від суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Полтавській області. За результатами розгляду отриманих повідомлень 132 об’єкта підвищеної небезпеки зареєстровано в Державному реєстрі об’єктів підвищеної небезпеки, 182 об’єкта визнано потенційно небезпечними.

Таким чином, станом на 01.01.2020 р. Управлінням Держпраці у Полтавській області включено до Державного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки 272 суб’єкта господарювання, у власності або користуванні яких знаходиться 596 об’єктів підвищеної небезпеки.

“Контроль за об’єктами ОПН, – повідомив Сергій Щербак, – виконується посадовими особами Управління шляхом виїзду на об’єкти при виконанні плану здійснення заходів державного нагляду (контролю), при проведенні позапланових заходів та під час розслідування нещасних випадків виробничого характеру на підприємствах”. Постійно проводяться інформаційно-роз’яснювальні заходи з суб’єктами господарювання, у власності або користуванні яких є об’єкти підвищеної небезпеки, надається консультаційна допомога, інформування в засобах масової інформації та на власному веб-сайті.

За підсумком засідання було вирішено доручити головам райдержадміністрацій та керівникам органів місцевого самоврядування спільно з підрозділами центральних органів виконавчої влади активізувати роботу з виявлення потенційно небезпечних об’єктів, зокрема АЗС, АГЗС, що працюють незаконно.