На Полтавщині працюють над зниженням рівня виробничого травматизму

Представники Управління Держпраці у Полтавській області разом із спеціалістами Кременчуцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області та виконавчого комітету Кременчуцької міської ради зустрілись із працівниками відділу охорони праці ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод».

На семінар-нараді порушили питання виробничого травматизму на підприємствах, в установах та організаціях регіону. Розглянув окремі випадки виробничого травматизму, спеціалісти довели обставини цих випадків і висновки комісій по розслідуванню.

У ході спільної роботи учасники детально опрацювали питання зростання рівня виробничого травматизму на ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», обставини та причини, які призвели до нещасних випадків в тому числі зі смертельним наслідком. Особливу увагу приділили розробленню заходів по недопущенню подібних випадків в майбутньому, посиленню контролю за дотриманням працівниками підприємства вимог промислової безпеки та гігієни праці. Обговорили питання, які виникли по вже напрацьованим матеріалам розслідувань нещасних випадків, розібрали помилки, котрі виникають під час проведення розслідування та формування матеріалів, знайшли шляхи усунення цих помилок та інших проблем, які можуть виникнути.

Крім того, головний державний інспектор відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Володимир Беспалов повідомив про введення в дію нового Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, вимоги якого вступили в силу з липня 2019 року.

Translate »