На Полтавщині обговорили правила безпеки під час виконання робіт в електроустановках

Полтавські фахівці Управління Держпраці провели семінар щодо організації безпечного виконання робіт в електроустановках енергетичної галузі та споживачів електроенергії для головних інженерів та електротехнічних працівників   підприємств Семенівського району.

Під час зустрічі спеціалісти надали практичні рекомендації з питань дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці. Зокрема, розглянули питання безпечної експлуатації електротехнічного обладнання та роз’яснили обов’язки відповідальних осіб. Окрему увагу фахівці приділили питанню організації безпечного виконання робіт в електроустановках із застосуванням автомобілів, вантажопідіймальних машин і механізмів та вимогам електробезпеки на будівельних майданчиках, де останнім часом збільшилась кількість випадків травмувань працівників.

Учасники семінару проаналізували обставини та причини нещасних випадків, які сталися на підприємствах енергетичної галузі, та наголосили на необхідності проведення заходів щодо запобігання травматизму, зокрема, на посиленні роз’яснювальної роботи серед працюючих стосовно дотримання вимог безпеки на виробництві. Також було розглянуто питання планування, обговорено організацію та впровадження на підприємствах превентивних заходів з недопущення нещасних випадків з працівниками через власну необережність.

Проведення таких семінарів інспекторами Держпраці заплановано найближчим часом й у інших районах області. Адже під час зустрічей роботодавці та працівники підприємств мають змогу поставити свої запитання фахівцям, поспілкуватися та обмінятися  практичним досвідом.

Translate »