На Миколаївщині визначили причини, що призводять до нещасних випадків серед залізничників

Під час наради на АТ «Українська залізниця» Миколаївської філії виробничого підрозділу залізничний вокзал Миколаїв» посадові особи управління Держпраці у Миколаївській області  розповіли про недоліки, які зустрічаються під час аналізу запровадженої системи охорони праці підприємств, та зосередили увагу на ключових моментах,  які  необхідно відпрацьовувати.

Участь у нараді взяли  заступник начальника управління Держпраці у Миколаївській області  Денис  Жовнєнко, начальник та головний  державний інспектор відділу державного нагляду будівництві котлонагляді на транспорті та зв’язку управління Держпраці  у Миколаївській області  Михайло Сіволін, Юрій Лебедєв.

Під час заходу було наголошено на проблемних питаннях, пов’язаних з виникненням надзвичайних ситуацій на транспорті, що мають тенденцію до зростання, зокрема у зв’язку  зі збільшенням кількості транспорту, ростом інтенсивності руху, зношеністю залізничного і допоміжного парку. Керівники робіт, знаючи реальний стан на підприємстві, мають мати у резерві додатковий план «Б». Зазначений додатковий  план – це розроблений комплекс заходів реагування, що передбачає певну стратегію поведінки та дій працівників, наявність додаткового захисного спорядження для працівників тощо.

Окремої уваги під час наради було приділено питанням  виникнення аварій та надзвичайних ситуацій. Нещасні випадки, пов’язані з подіями на транспорті, трапляються  з причин технічної несправності обладнання, порушення правил дорожнього руху, незадовільний стан дорожньої інфраструктури. Ситуація дійсно  «гостра», проте, сприймаючи життя таким яке воно є, необхідно запроваджувати заходи у бік змін.

За результатами обговорення питань наради можна відзначити, що прогресивний та комплексний  менеджмент здатний сформувати нове середовище здійснення господарської діяльності, у якому кожен член колективу виконуватиме свої функції та завдання без остраху за своє життя  та з належною повагою один до одного.

Translate »