На Львівщині у День вишиванки вихованці навчально-реабілітаційного центру отримали вишиті сорочки від працівників ГУ Держпраці

Сьогодні, 18 травня, працівники ГУ Держпраці у Львівській області долучилися до відзначення  Дня вишиванки.

Передусім фахівці ГУ Держпраці зробили спільне фото у національному вбранні. Опісля побували в Експериментальному навчальному закладі всеукраїнського рівня «Львівський навчально-реабілітаційний центр «Довіра» та  з нагоди свята  подарували вишиті сорочки та солодощі вихованцям цього закладу.  НРЦ «Довіра»  –  це спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, де навчаються діти з порушеннями мовлення, діти-сироти та діти із малозабезпечених сімей.

У свою чергу учні підготували свято з нагоди Дня вишиванки та Дня матері, яке відзначали нещодавно. Також діти організували флеш-моб, який символізував єдність нашої держави.

«У працівників ГУ Держпраці виникла ідея не лише самим одягнутися у національний стрій, але й подарувати вишивані сорочки тим дітям, які цього потребують. Завдяки цьому маленькі українці носитимуть вишиванки, які не лише тішитимуть їх у святкові дні, але  й стануть для них оберегом», – сказав заступник начальника ГУ Держпраці у Львівській області Андрій Стецько.

Навчально-реабілітаційний центр “Довіра” для дітей з тяжкими порушеннями мовлення заснований в 1974 році і є єдиним в Західному регіоні. На даний час у ньому навчається понад 240 дітей. До Навчально-реабілітаційного центру зараховуються діти з нормальним слухом та первинно збереженим інтелектом, які мають тяжкі системні мовленнєві порушення та вторинні порушення розвитку, що перешкоджають навчанню у загальноосвітньому навчальному закладі, а також діти зі складними вадами розвитку і загальним розладом розвитку (спектр аутизму).

Translate »