На Львівському протезному заводі провели превентивні заходи

indexФахівці Головного управління Держпраці у Львівській області провели превентивні заходи в Львівському казенному експериментальному підприємстві засобів пересування і протезування.

Під час семінару проаналізували заходи, які застосовуються на підприємстві під час виконання металообробних робіт й умов безпечної експлуатації та утримання у безпечному технічному стані верстатного обладнання, їх відповідність вимогам нормативно-правових актів з охорони праці. Особливу увагу звернуто на організаційні та технічні заходи для безпечного проведення робіт, виконання робіт з електроінструментом, переносними світильниками, переносними електричними машинами та електрозварювальним устаткуванням та вимоги безпеки під час підготовки до виїзду та робота на лінії водіїв.

У ході семінару учасники ознайомились із змінами трудового законодавства, що стосується оплати праці, гарантіями забезпечення права громадян на працю. Також фахівці надали консультації працівникам щодо норм трудового законодавства, акцентували увагу присутніх на відповідальності за порушення законодавства про працю.

Translate »