gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Київщині визначено переможців регіонального туру конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2020»

17 березня 2020

В ГУ Держпраці у Київській області відбулося засідання оргкомітету, під час якого підбили підсумки регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Для участі у конкурсі до ГУ Держпраці у Київській області надійшло 296 дитячих малюнків від юних художників з міста Києва та Київської області. Найбільшу активність виявили наймолодші учасники, які представляли першу вікову групу (від 6 до 10 років) і надіслали на конкурс 155 робіт.

Журі конкурсу під головуванням начальника ГУ Держпраці у Київській області оцінювало роботи у кожній з 3-х вікових категорій конкурсантів.

Після проведення підрахунку балів було визнано переможців І етапу ІХ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2020» :

  • перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років:

І місце – Сидоров Кирило, 9 років, Дитячо-юнацький центр Дарницького району м. Києва. Назва роботи: «Під час роботи думай про те, що ти робиш» ;

ІІ місце – Журавльова Ганна 7 років, Київська школа 1-3 ступенів №163 ім. М. Кирпоноса, «Охорона праці очима дітей»;

ІІІ місце – Івахненко Марія, 9 років, заклад дошкільної освіти 1-3 ступенів Дівичківської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської  області, «Безпека праці понад усе».

  • друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років:

 І місце –  Мельниченко. П.12 років,  КПДЮ, Печерського району м. Києва, «Увага! Порушення правил безпеки коштує здоров’я»;

ІІ місце – Шингура Михайло, 11 років, Київська гімназія НПУ ім. М. Драгоманова, «Ефективний механізм»;

ІІІ місце – Ткалич Софія, 11 років, гурток образотворчого мистецтва місто Богуслав, Київська область, «Лікарі! Ваша безпека в ваших руках».

  • третя група – автори робіт  від 15 до 18 років:

І місце – Пустільнік Анастасія, 16 років, Козацька гімназія №238 2-3 ступенів Деснянського району м. Київ, «Захисти себе та інших»;

ІІ місце – Маслова Поліна, 15 років, НХК СОМ «Бджілка» Центр творчості дітей та юнацтва «Шевченківець»,  «Стілець не драбина! Увага – небезпека!»;

ІІІ місце – Кучеренко Дар’я, 16 років, Спеціалізована школа 1 -3 ступенів №265 м. Київ, «Безпека понад усе».

Колектив Головного управління Держпраці у Київській області вітає переможців регіонального туру конкурсу, роботи яких будуть направлені для участі у всеукраїнському турі конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».