На Кіровоградщині удосконалюють співпрацю з Пенсійним фондом

Основні аспекти спільної діяльності в рамках застосування нового Порядку здійснення контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 823, координацію спільних дій з виявлення нелегальної праці обговорили на Кіровоградщині під час наради на базі Пенсійного фонду в області фахівці територіального управління Держпраці та Фонду.

Заступник начальника ГУ Пенсійного фонду Юрій Шарпінський поінформував, що в поточному році до органів Держпраці в області передано відомості щодо 2,2 тис. страхувальників (стосовно 12,2 тис. найманих працівників), які мають ознаки використання неоформленої праці та порушень трудового законодавства. За матеріалами ПФУ представники органів Держпраці в області провели 193 перевірки, виявлено порушень щодо 152 страхувальників (стосовно 2,2 тис. найманих працівників). Проводиться детальний аналіз відомостей з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці в Кіровоградській області Ганна Масловська повідомила про інспекційні відвідування суб’єктів господарювання та роз’яснювальну роботу за новим Порядком. Досягнуто домовленості про обмін інформацією, яка може стати підставою для проведення інспектування.

Translate »