На Хмельниччині фахівці Держпраці надали практичні рекомендації з безпечного виконання дорожніх робіт

1254Фахівцями Управління Держпраці у Хмельницькій області надано практичні рекомендації щодо безпечного виконання робіт працівникам дорожньо-експлуатаційних дільниць дочірнього підприємства «Хмельницький облавтодор» під час проведення інформаційних семінарів на базі районних філій.

 У ході заходів наголошено на проходженні водіями передрейсового медичного огляду, призначенні атестованого персоналу для обслуговування та експлуатації посудин, що працюють під тиском та забезпечення їх виробничими інструкціями та з охорони праці. Обов’язковому проведені передрейсового технічного огляду транспортних засобів наявних на підприємстві. Звернуто увагу на розробку програм стажування для працівників (водіїв транспортних засобів) згідно їх функціональних обов’язків.

Спеціалісти Держпраці обговорили проблемні питання, що виникають в транспортній галузі під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, проведенні вантажно-розвантажувальних робіт, виконання робіт на висоті та при обслуговуванні котлів, посудин, що працюють під тиском, проведення їм планових технічних оглядів та опосвідчень.

Акцентовано увагу на ролі колективних договорів у справі забезпечення конституційних прав найманих працівників на належні безпечні і здорові умови праці щодо запобігання випадкам виробничого травматизму та профілактиці професійних захворювань.

Цикл семінарів на базі районних філій триває.

Translate »