На Харківщині провели нараду з ПАТ «Харківський плитковий завод»

84b278d1c2a6f8b413f9463805217490 26 серпня фахівці Головного управління Держпраці у Харківській області провели нараду з апаратом управління ПАТ «Харківський плитковий завод» щодо попередження виробничого травматизму.

 Під час наради були обговорені нагальні питання щодо необхідності організації якісної роботи вентиляції та правильного використання засобів індивідуального захисту, як ефективних заходів з профілактики розвитку професійних захворювань та гострих отруєнь.

У ході наради звернули увагу керівництва підприємства на додержання вимог безпеки при виконанні ремонтних робіт, безпечному виконанню робіт працівниками зайнятих на роботах з експлуатації каналізаційних систем, робіт в колодязях.

Також були обговорені організаційні та технічні заходи для безпечного проведення робіт, у тому числі щодо організації безпечного виконання газонебезпечних робіт.

Розглянуті основні задачі в період підготовки та роботи підприємства в осінньо-зимовий період 2015/2016 рр. Наголошено на необхідності створення відповідного температурного режиму у виробничих та санітарно-побутових приміщеннях.

Також спеціалісти Головного управління Держпраці у Харківській області відвідали виробничі приміщення підприємства, де ознайомились з надсучасним обладнанням підприємства та технологічним процесом виготовлення керамічної плитки.

 Довідка

«Харківський плитковий завод» – найбільше підприємство України з виробництва керамічної плитки. На сьогоднішній день «Харківський плитковий завод» є одним з провідних підприємств Східної Європи. На підприємстві впроваджена система контролю якості, підтверджена сертифікатом ISO 9001: 2009, а продукція, що випускається відповідає європейським стандартам і більш жорстким внутрішнім стандартам Керамічної Групи «Голден Тайл-».

Translate »