На Чернігівщині учасників щорічного бізнес-фестивалю «Разом до успіху» консультували фахівці Управління Держпраці

Представники Управління Держпраці у Чернігівській області 1 вересня взяли участь у бізнес-фестивалі «Разом до успіху», який проводиться вже третій рік поспіль у місті Чернігові.

Основною метою цього масштабного заходу є популяризація підприємництва в області, сприяння економічному розвитку регіону, встановлення економічних зв’язків між підприємствами споживачами, можливість підприємців заявити про наявні товари та послуги.

За програмою фестивалю Алея Героїв у центрі Чернігова була поділена на локації за тематичними напрямами. На території однієї з таких локацій розташувалися інформаційні намети представників бізнесу та органів державної виконавчої влади, у тому числі і Управління Держпраці у Чернігівській області.

Упродовж дня фахівці Управління надавали всім відвідувачам свого намету консультації з питань охорони праці та промислової безпеки, законодавства про працю, доводили переваги офіційного оформлення трудових відносин для працюючої людини, роз’яснювали негативні наслідки незадекларованої праці для найманих працівників і роботодавців та визначену законодавством відповідальність при виявленні незадекларованої праці. У разі виникнення питань чи необхідності роз’яснень рекомендували звертатися до Управління Держпраці у Чернігівській області.

Крім того, користуючись великою кількістю присутніх на території проведення заходу суб’єктів господарювання, від фізичних осіб-підприємців до великих промислових виробників з усієї Чернігівщини, представники Управління Держпраці у Чернігівській області упродовж фестивалю відвідували їхні намети й місця розташування, роз’яснювали актуальні питання державного ринкового нагляду у виробничій сфері, доводили вимоги чинного законодавства з охорони праці стосовно виконання робіт з підвищеною небезпекою, порядку отримання відповідних дозволів, розповсюджували інформаційні матеріали, брошури й пам’ятки.

За словами посадовців, цей щорічний захід є слушною нагодою охопити консультативною, інформаційно-роз’яснювальною роботою якомога більше не тільки виробників-підприємців, а і пересічних громадян, бо як свідчить практика надання консультацій під час бізнес-фесту, саме ця категорія громадян є найбільш зацікавленою у питаннях дотримання роботодавцем трудових прав, створення безпечних умов праці тощо.

Translate »