gov.ua Державні сайти України
Пошук

На Чернігівщині дбають про правову обізнаність громадян

27 жовтня 2015

imagesПротягом жовтня працівники Управління Держпраці у Чернігівській області провели понад 25 семінарів-нарад щодо попередження порушень законодавства про працю, підвищення рівня правової обізнаності громадян для трудових колективів підприємств, установ і організацій області.

Під час нарад фахівці Управління надавали роз’яснення стосовно додержання законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування в частині призначення, нарахування та виплати різних видів допомог, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення.

Також у ході семінарів обговорили легалізацію трудових відносин; видів, тривалості й правильності призначення щорічних відпусток; своєчасності виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ і організацій області; особливостей працевлаштування та застосування праці інвалідів. Розглядалися проблеми попередження зовнішньої трудової міграції, торгівлі людьми, використання дитячої праці.

Окремі заходи присвячувалися питанням змін та нововведень у трудовому законодавстві України у 2015 році, посилення відповідальності та розміру штрафів за порушення трудового законодавства.