gov.ua Державні сайти України
Пошук

Миколаївщина: водіїв пасажирського автоперевізника проінформували про фактори виробничих ризиків

08 листопада 2019

На ТОВ «МИКОЛАЇВ-АВТО» відбулась нарада на тему «Недопущення травматизму серед водіїв: вимоги, проблеми, рішення». Ініціатор заходу: Управління Держпраці у Миколаївській області.

Під час промови до трудового колективу підприємства головний держаний інспектор Управління Держпраці у Миколаївській області Юрій Лебедєв зауважив на необхідності активізації уваги до технічного стану транспортних засобів особливо перед початком зимового періоду.

Він також визначив важливість підтримки стану здоров’я працівників підприємства. Зокрема, проведення імунопрофілактики та попередження розвитку хронічних захворювань, у тому числі професійних. Посадовець зауважив, що краще пройти повний курс лікування одразу, ніж недолікувавшись виходити на роботу та у майбутньому кілька разів на рік йти на лікарняний, зменшуючи прояви хронічного захворювання.

Негаразди в сім’ї чи колективі стають причиною нестабільного  психічного стану водія. Одна особа може зосередитись на роботі, інша – навпаки. Присутніх закликали проводити  самоаналіз перед тим як сідати за кермо. Адже власна безпека та безпека оточуючих людей має бути у пріоритеті.

Також,  присутнім було окреслено чинники, які мають безпосередній  вплив на безпеку руху та дію яких мають прогнозувати та враховувати у роботі водіі, а саме: стан дорожнього полотна; інтенсивність руху на певному відрізку дороги та можливість здійснення маневрів; порушення правил дорожнього руху іншими учасниками тощо.

Наостанок трудовий колектив Товариства запросили протистояти шкідливим звичкам, зокрема зловживати алкоголем,  вживати наркотичні засоби, тим паче напередодні робочого дня.