Миколаївщина: на АЗК WOG обговорено додержання вимог з охорони праці

На Миколаївщині відбулась зустріч посадових осіб Управління Держпраці з представниками двох АЗК WOG, під час якої було обговорено питання додержання вимог нормативно-правових актів з охорони праці на об’єктах підвищеної небезпеки.

Посадовці зауважили, що мають певні напрями превентивної роботи, які визначені ключовими, на об’єктах підвищеної небезпеки. Зокрема, інформаційна підтримка щодо змін законодавства у сфері охорони праці, розв’язання суперечливих питань щодо застосування вимог нормативно-правових актів з охорони праці, надання порад щодо ефективного  втілення заходів безпеки.

Фахівці Управління акцентували увагу на тому, що до роботи на автозаправному комплексі мають залучатися особи, з якими укладено трудовий договір та  які пройшли перевірку знань. Роботодавець має право не допускати до роботи працівників, які порушують вимоги техніки безпеки та не дотримуються правил охорони праці.

Представникам АЗК WOG надали поради щодо виявлення процесів чи подій, які створюють загрозу виникнення аварій та нещасних випадків при виконанні газонебезпечних робіт, робіт у вибухопожежонебезпечних зонах, замкненому просторі,  а також вжиття конкретних заходів, спрямованих на нейтралізацію цієї загрози або пом’якшення її наслідків.

Під час заходу також було надано відповіді на питання, пов’язані з виконанням суб’єкта господарювання своїх обов’язків щодо реалізації заходів у напрямі недопущення нещасних випадків та аварій, формування повного комплекту документів у сфері охорони праці.

Translate »