Луганська область: учасникам ярмарку вакансій роз’яснені ризики неоформлених трудових відносин та надано відповіді на питання щодо укладання трудового договору

14 березня 2019 року у Лисичанському міському центрі зайнятості за участю фахівця Управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області пройшов ярмарок вакансій.

Захід був спрямований на ефективне працевлаштування  та легалізацію зайнятості населення, вивчення потреб роботодавців та надання допомоги щодо укомплектування підприємств персоналом. Фахівець ГУ Держпраці поінформував учасників ярмарку вакансій про стан, основні тенденції та процеси на локальному ринку праці, переваги легальної зайнятості та роз’яснив про ризики неоформлених трудових відносин.

Також з присутніми були розглянуті деякі питання, що виникають при укладенні трудового договору між працівником та роботодавцем. Зокрема, були надані роз’яснення щодо: відповідної законодавчої бази, форм та видів трудового договору, гарантій при укладенні, зміні та припинення трудового договору, випробування при прийнятті на роботу.

Translate »