Луганська область: інспекторами ГУ Держпраці розпочато проведення превентивних заходів щодо дотримання вимог безпеки під час експлуатації атракціонної техніки

Протягом першої половини квітня інспекторами відділу державного нагляду в будівництві, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області проводяться превентивні заходи з питання «Дотримання вимог безпеки під час експлуатації атракціонної техніки».

Так, нещодавно було проведено засідання круглого столу з працівниками КЗ «Парк культури та відпочинку» Старобільської міської ради Луганської області. На засіданні були розглянуті питання дотримання вимог безпеки праці під час експлуатації атракціонної техніки та необхідність проведення експертних обстежень атракціонів після міжсезонного зберігання. Доведено керівництву підприємства вимоги законодавства України по забезпечення працівників підприємства засобами індивідуального захисту. Розглянуто питання про Профілактичні заходи по недопущенню виробничого травматизму, професійних захворювань і аварій на виробництві.

З учасниками засідання було детально обговорено обов’язки працівників, розглянуто види відповідальності за порушення вимог з охорони праці та порядок застосування різних видів відповідальності до працівників.

Translate »