На Луганщині відбулось засідання круглого столу щодо працевлаштування осіб з інвалідністю та учасників АТО/ООС

За участі головного державного інспектора відділу державного нагляду в агропромисловому комплексі, соціально-культурній сфері, на транспорті і у зв’язку Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці у Луганській області відбулось засідання круглого столу в Новопсковському районному центрі зайнятості на тему: «Шляхи взаємодії між сторонами соціального діалогу щодо працевлаштування осіб з інвалідністю та учасників АТО/ООС».

В обговоренні цієї теми взяли участь роботодавці Новопсковського району та представники органів державної влади, а саме: фахівці Управління соціального захисту населення Новопсковської районної державної адміністрації, заступник головного лікаря Новопсковського РТМО, перший заступник начальника Марківського об’єднаного управління ПФУ в Луганській області та страховий експерт з охорони праці сектору профілактики страхових випадків Старобільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області.

В своєму виступі головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Луганській області ознайомив учасників заходу із змінами в порядку розслідування нещасних випадків на виробництві, зупинився на вимогах з організації та забезпечення безпеки на робочих місцях, надав поради та рекомендації щодо  проведення превентивних заходів із запобігання настання нещасних випадків.

У ході жвавого обговорення озвученої теми запрошеним було додатково надано роз’яснення з питань працевлаштування осіб з інвалідністю. Головний державний інспектор відповів на питання стосовно проведення перевірок з питань охорони праці на підприємстві, термін усунення порушень, виявлених під час перевірки, проходження медичних оглядів працівниками, функціонування служби охорони праці на підприємстві.

Слухачі активно долучалися до обговорюваних питань. Плідна робота під час круглого столу надала можливість учасникам обговорити, проаналізувати, доопрацювати шляхи взаємодії органів державної влади та роботодавців району, спрямованих на підтримку певних верств населення.

Translate »