gov.ua Державні сайти України
Пошук

Луганщина: в ГУ Держпраці розглянули програми розвитку гірничих робіт по вугледобувним підприємствам області

19 липня 2019

Відповідно до плану роботи в ГУ Держпраці у Луганській області розглянуто матеріали щодо виконання планів розвитку гірничих робіт вугільних шахт ДП «Первомайськвугілля» та ПАТ «Лисичанськвугілля» на 2019 рік за підсумками роботи в І півріччі.

На розгляді були присутні:

  • від ГУ Держпраці у Луганській області – начальник управління гірничого нагляду та фахівці управління;
  • від ДП «Первомайськвугілля» і ПАТ «Лисичанськвугілля» – технічні директори, заступники генеральних директорів з охорони праці, директори шахт та спеціалісти технічних, виробничих та енерго-механічних служб;
  • від Державної воєнізованої гірничорятувальної служби – заступник командира 2-го воєнізованого гірничорятувального загону.

Технічні директори надали звіти про показники виконання програми розвитку гірничих робіт вуглевидобувних підприємств та умов їх погодження за І півріччя 2019 року.

При розгляді взято до уваги листи Держпраці про тимчасове припинення вимог пунктів нормативно-правового акту з охорони праці, а також графіки усунення тривало-діючих відступів від Правил безпеки у вугільних шахтах та заходи, які забезпечують безпеку робіт на час усунення відступів.