gov.ua Державні сайти України
Пошук

Луганщина: тривають превентивні заходи щодо запобігання нелегальній зайнятості

21 серпня 2018

Головним управлінням Держпраці у Луганській області особлива увага приділяється проведенню превентивних заходів та роз’яснювальної роботи, направленої на легалізацію зайнятості населення та попередження порушень законодавства про працю.

16 серпня посадовими особами Головного управління здійснені відвідування фізичних осіб –  підприємців у м. Лисичанську із залученням обласної телерадіокомпанії «Ірта».

Під час відвідувань фахівці Головного управління роз’яснили роботодавцям вимоги законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин та своєчасної виплати заробітної плати. Крім того, фізичних осіб –  підприємців поінформовано про відповідальність за фактичний допуск працівника до роботи без укладення з ним трудового договору, оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплату заробітної плати без нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків.

З початку року фахівцями Головного управління проведено 221 відвідування підприємств та 227 превентивних заходів з питань легалізації найманої праці. Завдяки цім заходам, а також спільній роботі Головного управління Держпраці у Луганській області та обласних управлінь Державної фіскальної служби та Пенсійного фонду України, кількість застрахованих осіб у Луганській області з початку року збільшилась на 22 857 осіб.