gov.ua Державні сайти України
Пошук

Луганщина: інспектори ГУ Держпраці провели виїзний прийом громадян у м. Золоте-1

06 лютого 2019

Головними держаними інспекторами відділу експертизи умов праці Управління з питань праці Головного управлінням Держпраці у Луганській області був проведений виїзний прийом громадян на віддалене робоче місце, згідно з графіком роботи в інформаційно-консультаційному пункті, розташованому у м. Золоте-1 (Попаснянський район).

Питання які розглядались під час прийому громадян:

  • Порядок застосування Списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 № 461;
  • Надання пільг та компенсації за роботу у шкідливих умовах, а саме: надбавки до тарифної ставки (окладу) за роботу в шкідливих і особливо шкідливих умовах праці та надання щорічної додаткової відпустки. Також передбачено надання додаткової відпустки працівникам з ненормованим робочим днем;
  • Пільгові пенсії згідно із Законом «Про пенсійне забезпечення» надаються за результатами атестації робочих місць за Списком №1 професій для працівників, які працюють на підземних роботах, на роботах із шкідливими умовами праці та в гарячих цехах.

Завдяки проведенню виїзного прийому громадян, мешканці м. Золоте-1 змогли отримати відповіді на актуальні для них питання від фахівців Головного управління Держпраці у Луганській області.