Київська область: під час пожежі на підприємстві «Еліт Декор» загинула працівниця

На підприємстві ПАТ «Еліт Декор» у м. Боярка Київської області, яке займається виготовленням декору, 30 вересня 2017 року стався смертельний нещасний випадок з реставратором декоративних штукатурок і ліпних виробів.

На території підприємства сталася пожежа. Співробітники викликали команду рятувальників Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Розпочалася евакуація працівників з приміщень. Після евакуації працівниця – реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів забігла до приміщення за своїми речами та більше не повернулася. Тіло працівниці було знайдено рятувальниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Держпраці застерігає всіх суб’єктів господарювання від самостійного гасіння пожеж, наголошує на дотриманні вимог Кодексу цивільного захисту України та нагадує, що при виявленні пожежі або ознак горіння (задимлення, підвищена температура, запах гару і т.п.) потрібно негайно залишити приміщення, повідомити про пожежу пожежно-рятувальну службу за телефоном «101» або «112».

 

Translate »