gov.ua Державні сайти України
Пошук

Київщина: в КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва» відсутній дозвіл на експлуатацію 1058 ліфтів

04 листопада 2019

На виконання доручення Прем’єр-міністра України та окремого доручення Голови Держслужби України з питань праці щодо забезпечення проведення у 2019 році позапланових перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері технічного обслуговування ліфтового господарства головними державними інспекторами відділу нагляду за об’єктами котлонагляду Головного управління Держпраці у Київській області проводилася позапланова перевірка комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва», яке має на балансі 1058 ліфтів. Посадові особи перевіряли дотримання вимог законодавства з питань охорони праці і промислової безпеки. Під час перевірки виявлено 5 порушень, а саме: відсутній дозвіл на експлуатацію 1058 ліфтів, не проведено експертні обстеження понад 600 ліфтів, не проведено періодичного та позачергового технічного огляду ліфтів, не проведено електрозаміри.

Представниками Головного управління Держпраці у Київській області складено акт, вручено обов’язковий до виконання припис. КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району міста Києва» надано місяць на усунення виявлених під час позапланової перевірки порушень. У разі невиконання вимог припису передбачається застосування санкцій до суб’єкта господарювання передбачених законодавством.