Конкурс «Краще підприємство з охорони праці»: ТОВ«Електрім-2000» – управління охороною праці через принцип індивідуального підходу до кожного працівника

Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння почесного звання «Краще підприємство з охорони праці» проводиться для привернення уваги роботодавців і працівників до питання створення належних умов праці. Наразі журі конкурсу визначило 31 підприємство України, яке продовжує боротьбу у фіналі конкурсу, серед них  Миколаївське  ТОВ «Електрім-2000».

ТОВ «Електрім-2000» створене у 1997р. і є першим в Україні авторизованим виробником низьковольтних комплектних пристроїв за ліцензією компанії Schneider Electric.

Головним напрямком діяльності компанії є проектування, конструювання, виробництво НКП та КЗОО будь-якої складності.

Насьогодні ТОВ «Електрім-2000» об’єднує у собі декілька виробничих платформ, а саме: виробництво низьковольтних комплектних пристроїв (НКП) та камер збірних однобічного обслуговування (КЗОО); будівельно-монтажне управління;  проектно-конструкторський інженерний центр; сервісний центр;     торговий дім.

Одним з головних пріоритетом діяльності служби охорони праці ТОВ «Електрім-2000»  є забезпечення безпечних, нешкідливих, комфортних умов праці.

Усі елементи виробничого середовища і трудового процесу, а саме  технічне оснащення робочого місця, комфортні побутові умови, інтер’єр облаштовані до показників ефективності  трудової діяльності працівника   із дотриманням високих стандартів охорони праці.

За роки діяльності ТОВ «Електрім-2000» співпрацювало з Адміністрацією Президента України, Чорнобильською АЕС, Одеським припортовим заводом, ТОВ «Укрнафта», Молдавським металургійним заводом та з багатьма іншими підприємствами, організаціями.

Підприємство інвестує в своїх співробітників — в навчання і розвиток необхідних навичок, піклується про соціальну захищеність персоналу, забезпечує мотивуючу робочу атмосферу і робочі місця, що відповідають нормам чинного законодавства з охорони праці. Генеральний директор ТОВ «Електрім-2000» впевнена тому, що успішність та результативність компанії перш за все залежить від людей, які в ній працюють.

Translate »