Конкурс «Краще підприємство з охорони праці»: ТОВ «Сіріус Екстружен» – ефективне функціонування системи управління охороною праці

ТОВ «Сіріус Екстружен» – одне з підприємств, яке представляє Хмельницьку область у Всеукраїнському огляді-конкурсі на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці».

ТОВ «Сіріус Екстружен» – підприємство, яке спеціалізується на виробництві пакувальної полімерної продукції: ПЕТ-преформи для виготовлення ПЕТ-пляшок, стретч-плівки та бар’єрної плівки.

На підприємстві впроваджені система менеджменту якості (СМЯ) згідно вимог міжнародного стандарту ISO 9001 та система менеджменту безпеки харчових продуктів (СМБП) згідно вимог міжнародного стандарту ISO 22000.

Охорона праці на підприємстві організована на належному рівні. У ТОВ «Сіріус Екстружен» увагу приділяють забезпеченню гідним та безпечним умовам праці працівників. Зокрема, працівники підприємства своєчасно забезпечуються необхідним спецодягом, спецвзуттям, іншими засобами індивідуального захисту. На всіх дільницях розміщенні медичні аптечки з необхідною кількістю та асортиментом медичних препаратів. Обладнані санітарно-побутові приміщення, душові кабіни.

На підприємстві створена та функціонує система управління охороною праці, яка забезпечує: проведення попередніх (періодичних) медичних оглядів; навчання та перевірку знань працівників; проведення атестації робочих місць за умовами праці; отримання у встановленому законодавством порядку відповідних дозвільних документів; відповідність і утримання в безпечному стані машин, механізмів, всіх знарядь праці і технологічних процесів; безпечну організацію робіт; забезпечення працівників якісним та безпечним інструментом, спецодягом та засобами індивідуального захисту; ефективний багатоступеневий контроль стану охорони праці та промислової безпеки.

На одній з нових виробничих дільниць підприємства змонтовано систему зберігання та подачі сировини за допомогою пневмотранспорту, що підвищило продуктивність праці та зменшило фізичне навантаження на працівників.

Впроваджено використання вторинного тепла від роботи виробничого обладнання для обігріву та опалення адміністративно-побутових та виробничих приміщень.

Створення на підприємстві належних умов праці, професійного підходу до виконання своїх обов’язків, використання новітніх технологій дало змогу запобігти та уникнути розвитку професійних захворювань на підприємстві. Завдяки професійній і комплексній роботі керівництва підприємства, керівників структурних підрозділів та відділу охорони праці, на підприємстві за останні роки не було жодного нещасного випадку.

 

Translate »