Конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2019»: Луганщина визначила переможців відбіркового етапу конкурсу

Головне управління Держпраці у Луганській області провело перший регіональний етап щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Юні митці Луганщини не по-дитячому серйозно зацікавлені проблематикою безпеки працюючих, про що свідчить те, що з кожним роком кількість конкурсних робіт зростає. Цього року на розгляд журі надійшло більше 300 малюнків з усіх куточків Луганщини.

До складу журі увійшли: перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Луганській області, керівники структурних підрозділів Головного управління, заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області та голова Лисичанської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості. Цього року відбір переможців був надзвичайно складним, адже в кожній з трьох вікових груп, у яких потрібно було відібрати по три найкращі малюнки, було представлено багато цікавих робіт. Під час визначення переможців конкурсу, члени журі враховували низку критеріїв, основними з яких були: відповідність малюнків тематиці конкурсу, самостійність виконання роботи та оригінальність ідеї.

За результатами роботи журі переможцями регіонального етапу щорічного Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» -2019 у Луганській області визнано:

  • у першій віковій категорії (автори від 6 до 10 років):

І місце – Сафонова Анжеліка, с. Михайлюки, Новоайдарського р-ну, 10 років;

ІІ місце – Ал-Зухайрі Назар Адель Фарук, м. Лисичанськ, 7 років;

ІІІ місце – Шишанова Маргарита, с. Бахмутівка, Новоайдарського р-ну, 9 років;

  • у другій віковій категорії (автори від 11 до 14 років):

І місце – Маслєнкова Дар’я, м. Лисичанськ, 14 років;

ІІ місце – Буданова Ганна, м. Привілля, 12 років;

ІІІ місце – Матвієвська Яна, с. Стара Краснянка, Кремінського р-ну, 11 років;

  • у третій віковій категорії (автори від 15 до 18 років):

І місце – Свистунов Андрій, м. Лисичанськ, 17 років;

ІІ місце – Набока Денис, м. Лисичанськ, 15 років;

ІІІ місце – Тесленко Дар’я, м. Гірське, 17 років.

Малюнки переможців надіслано до ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» (м. Київ) для участі у фіналі Всеукраїнського конкурсу, який пройде у березні-квітні 2019 року.

Головне управління Держпраці у Луганській області вітає переможців та висловлює щиру подяку всім учасникам конкурсу, їх батькам та художнім керівникам за проявлену ініціативність, творчу енергію та небайдужість до питань охорони праці та промислової безпеки!

 

Translate »