Колегія управління Держпраці визнала неналежною роботу з охорони праці у КП “Вінницяміськтеплоенерго”

Рішенням колегії управління Держпраці у Вінницькій області визначено неналежною роботу комунального підприємства Вінницької міськради «Вінницяміськтеплоенерго» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Відповідне рішення ухвалено під час засідання колегії управління Держпраці у Вінницькій області, де було розглянуто результати планової всебічної перевірки підприємства, проведеної фахівцями управління. Участь у колегії узяли також керівництво підприємства, виробничих підрозділів та інженерно-технічні працівники КП “Вінницяміськтеплоенерго”.

Відзначалось, що впродовж 2012-2015 років на підприємстві сталося 9 нещасних випадків, пов’язаних з виробництвом, більшість – зі слюсарями з ремонту теплових мереж (травмовано 5 слюсарів).

Тому під час планової перевірки особливу увагу фахівців Держпраці було приділено дотриманню на підприємстві вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

За результатами перевірки виявлено понад 200 порушень вимог охорони праці, більшість з яких була усунута в ході перевірки. До адміністративної відповідальності притягнуто трьох посадових осіб підприємства, заборонено експлуатацію шести механізмів, а також виконання робіт ненавченим персоналом. Учасниками колегії рекомендовані заходи для усунення виявлених порушень та терміни їх виконання.

Довідка:

До складу КП “Вінницяміськтеплоенерго” входять основні виробничі підрозділи: служба виробництва енергії (котельні ТЕЦ), диспетчеризовані котельні, служба транспортування енергії, ремонтно-будівельний цех, гараж, цех впровадження нової техніки та систем обліку.

Загальна кількість працівників підприємства становить 917 осіб.

Translate »