Кіровоградська область: на засіданні колегії Управління обговорили питання легалізації праці, попередження травматизму та правової роботи

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Відкриваючи засідання колегії Управління Держпраці у Кіровоградській області за підсумками роботи у I кварталі 2018 року, начальник Управління Сергій Подорожний у своєму виступі акцентував на питаннях легалізації трудових відносин та пов’язаних з безпекою праці.

Так, заступник начальника Управління Оксана Харченко повідомила, що за січень–березень 2018 року проведено 75 інспекційних відвідувань щодо дотримання законодавства про працю. За результатами проведеної інспекторами праці роз’яснювальної роботи суб’єктами господарювання укладено 93 трудових договори з працівниками.

Оксана Харченко поінформувала, що найбільша кількість звернень щодо неоформлення трудових відносин стосувалась сфери послуг, торгівлі, промисловості та сільського господарства. Начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Ганна Масловська окремо зупинилась на ситуації в кібернетико-технічному коледжі, працівники якого неодноразово звертались до Управління у зв’язку із заборгованістю із заробітної плати після ліквідації установи. На вимоги державних інспекторів було погашено заборгованість перед 18 працівниками на суму близько півмільйона гривень.

Також обговорено подальші дії щодо попередження та виявлення фактів незадекларованої праці, серед яких – обмін інформацією з органами ДФС та Пенсійного фонду.

Завідувач сектору розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Управління Олег Лисенко зазначив, що рівень загального травматизму зменшився на 38 відсотків.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Заслухавши повідомлення представника Державного підприємства «Дослідне господарство «Червоний землероб» Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції Національної академії аграрних наук України», де стався смертельний нещасний випадок, Сергій Подорожний наголосив на посиленні трудової дисципліни на підприємствах, контролі  фізичного і психологічного стану працівників.

Дано оцінку стану організації правової та позовної роботи.

Translate »