Кіровоградщина : між Управлінням Держпраці та обласним Управлінням Фонду соціального страхування підписано угоду про співпрацю

Начальник Управління Держпраці у Кіровоградській області Сергій Подорожний та начальник Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в області Олександр Діхтяр, підписали Угоду про співпрацю.

Керівники управлінь зазначили, що взаємодія органів влади триває, проводяться спільні заходи. Втім офіційна Угода стане новим етапом у процесі колективної роботи.

Серед основних напрямів співпраці визначено постійний обмін інформацією про стан охорони праці, гігієни праці, додержання законодавства про працю, рівень виробничого травматизму та професійної захворюваності на виробництві. Сторони домовилися про організацію засідань, узгодження дій, висновків і пропозицій під час спільного розслідування нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

Зокрема, Управління Держпраці погоджує з представником Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування дані при складанні санітарно-гігієнічної характеристики умов праці відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 13.12.2004 року № 614, залучає представника Управління виконавчої дирекції Фонду до складу комісії Управління Держпраці з перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб, які пройшли навчання в навчальних центрах.

Translate »