Хмельницька область: рішенням суду зупинено роботу машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, які створювали загрозу життю та здоров’ю працівників

Постанова Хмельницького окружного адміністративного суду набула законної сили стосовно застосування заходів реагування у сфері державного нагляду до одного із підприємств м. Шепетівка, яке займається виробництвом фанери, плит, шпону. Усі позовні вимоги Управління Держпраці у Хмельницькій області щодо зупинення експлуатації вилкових автонавантажувачів, вантажопідіймального крана, канатних електротельферів, ресиверів, а також зупинення виконання робіт з обслуговування та експлуатації парового котла  та трубопроводу пари ненавченими та неатестованими працівниками задоволені в повному обсязі.

У судовому засіданні встановлено, що головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Управління під час планової перевірки виявив суттєві порушення нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, які створювали загрозу життю та здоров’ю людей.

Зокрема, суб’єктом господарювання не було забезпечено утримання в справному стані та належний нагляд, технічне обслуговування, технічний огляд і ремонт машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Підприємством не отримано відповідних дозволів від органів Держпраці на експлуатацію, не проведено технічне опосвідчення ресиверів, трубопроводів, котлів тощо.

Translate »