Хмельницька область: рішенням суду зупинено експлуатацію ліфтів у центральній районній лікарні

Хмельницький окружний адміністративний суд задовольнив позов Управління Держпраці у Хмельницькій області у повному обсязі стосовно застосування заходів реагування у сфері державного нагляду до однієї із центральних районних лікарень шляхом зупинення експлуатації лікарняних ліфтів.

У судовому засіданні встановлено, що посадовими особами Управління під час планової перевірки було виявлено, що експлуатація ліфтів у хірургічному та терапевтичному корпусах медичного закладу здійснювалася з порушенням вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки. Не проводився технічний огляд та експертне обстеження ліфтів після ремонту та заміни основних канатів, канатів обмежувачів швидкості; перед введенням в експлуатацію після ремонту, реконструкції або модернізації.

Відповідачем не було надано суду доказів щодо усунення порушень, зафіксованих в акті перевірки. Суд дійшов висновку, що залишається ризик заподіяння шкоди життю чи здоров’ю людей, тому адміністративний позов підлягає задоволенню і негайному виконанню.

Фото: google.com.ua

Translate »