Херсонщина: тривають перевірки дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

Заступник начальника Головного управління Держпраці у Херсонській області Володимир Бондарчук взяв участь у Всеукраїнській селекторній нараді, на якій, зокрема, розглядалося питання організації оздоровчої кампанії у 2018 році.

З метою запобігання травматизму в дитячих оздоровчих закладах Херсонщини фахівці Головного управління Держпраці у Херсонській області проводять консультації, семінари та робочі зустрічі з трудовими колективами, на яких обговорюються питання безпечної експлуатації конструкцій на спортивних майданчиках.

З початку року спеціалістами Головного управління перевірено 33 заклади оздоровлення і відпочинку дітей Херсонської області та виявлено такі порушення законодавства з охорони праці:

– не призначено відповідальних осіб за справний стан та безпечну експлуатацію холодильних установок, технічний стан вентиляційного обладнання, безпечну експлуатацію будівель та споруд;

– не проводяться поточні ремонти установок, що використовують газ та не забезпечено технічне обслуговування газових колонок і конвекторів;

– не пройшли відповідне навчання і перевірку знань працівники, що виконують газонебезпечні роботи;

– на майданчику з немеханізованими атракціонами для дітей місця приземлення з гірок та гойдалок не засипані піском або тирсою шаром 300 мм та інші.

За результатами перевірок керівникам оздоровчих закладів винесено обов’язкові до виконання приписи щодо усунення виявлених порушень. Готуються 2 позови до суду щодо заборони виконання робіт та експлуатації обладнання. На керівників закладів накладено адміністративні санкції.

Перевірки щодо готовності закладів відпочинку дітей до оздоровчого сезону 2018 року тривають.

Translate »