Харківщина: товариствам з обмеженою відповідальністю доведеться сплатити штрафні санкції на суму майже 1,4 млн гривень

Головним управлінням Держпраці у Харківській області проведено ряд інспекційних відвідувань, під час яких було виявлено нелегально працевлаштованих робітників на підприємствах Харківщини.

Так на товаристві з обмеженою відповідальністю, яке займається оптовою торгівлею відходами та брухтом виявили 3 неоформлених працівника.

На товаристві з обмеженою відповідальністю з надання консультацій з питань комерційної діяльності й керування та дослідження кон’юнктури ринку було задіяно 3 працівника без належного оформлення трудових відносин.

На товаристві з обмеженою відповідальністю в галузі оптової торгівлі деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням  задіяно 1 працівника, який працював нелегально.

На товаристві з обмеженою відповідальністю, яке займається оптовою торгівлею хімічними продуктами виявлено 2 працівника «нелегала».

Також у фізичній особи-підприємця, який займається будівництвом було задіяно 2 неоформлених працівників.

За результатами інспекційних відвідувань, Головним управлінням розглянуто справи та винесено постанови щодо накладення штрафних санкцій на загальну суму  майже 1,4 млн гривень.

Translate »